loader

Jak je to s cenou?

1. Pan Novák si u mě objednal nafocení 100 ks produktů. Jeho produkty jsou ve velikostech do 50 cm, podobných tvarů s matným, neprůsvitným povrchem, většina produktů nemá bílou barvu.


Jedna fotografie ho vyšla na 300 Kč.2. Paní Vodičková potřebuje nafotit hračky do svého internetového obchodu. Nechá si nafotit 15 ks hraček, od každé chce jednu fotografii. Hračky jsou různých tvarů a velikostí, některé mají lesklý povrch.


Jedna fotografie jí vyjde na 500 Kč3. Panu Průchovi fotím pochromované termostaty, na některých fotkách je postup skládání jednotlivých komponentů, u dalších musí být viditelný podsvícený display nebo kontrolky. Díky odleskům se fotografie musí graficky skládat z více záběrů. Jsou poměrně náročné na svícení a grafiku.


Jedna fotografie ho vyjde na 1200Kč
Pochopili jste? Cena vychází z časové náročnosti zakázky, některé fotky lze vyrobit za 20 minut, jiné trvají 2 hodiny. Krom toho pro Vás fotím špičkovou technikou s rozlišením až 50Mpx, v perfektně vybaveném atelieru a fotografie upravuji na licencovaném softwaru. Proto po Vás chci předem zdánlivě dost podrobností, ale bez nich nelze cenu určit. V některých případech lze cenu snížit, např. u barevných mutací, které se dají aplikovat na již nafocené fotografii. Pokud se mnou chcete fotit opakovaně, je-li to možné, rozdělte produkty do podobných skupin, ušetříte mi tím práci a sobě tak ušetříte peníze. Ceny za fotopráce uvádím vždy bez DPH, jsem plátce, takže pokud jste firma daně si můžete následně odečíst.

Abych Vám to ještě více usnadnil, mohu k Vám pro produkty poslat kurýra. Cena za svoz nebo rozvoz vychází většinou mezi 200-400Kč (podle počtu a velikosti balíků). Z Vaší strany je potřeba produkty jen pečlivě zabalit a nalepit na ně štítky, které Vám pošlu emailem. V případě focení větších produktů, jídel nebo interierů přímo u Vás, účtuji dopravu 10Kč/km a 900Kč/hod za přípravu fotografické techniky (v případě, že k Vám pojedu s celým atelierem).

Kontaktujte nás:

Adresa atelierů

Na hutích 9

160 00, Praha 6

Telefon

+420 776 43 33 44

Email

info@fstudio.cz

Poptávka fotografií

Kliknutím na tlačítko "Odlesat Poptávku" souhlasíte se zpracováním osobních údajů.